Kategorijos
Katalogas
Būsena v
Naujienlaiškis

Magnetiniai papuošalai

Yra 32 prekės(ių).
Magnetiniai papuošalai

Magnetinė juvelyrika jau daugelį amžių yra naudojama skausmo malšinimui bei kitų sveikatos sutrikimų, tokių kaip pras...

Daugiau

Subkategorijos

  • Magnetiniai papuošalai iš titano, iš medicininio plieno

    Mūsų parduotuvėje jūs rasite didžiausią originalių, puikių bei efektyvių magnetinių papuošalų asortimentą Lietuvoje už visiems prieinamą kainą. Daugelį papuošalų galėsite įsigyti jiems skirtose gražiose dėžutėse. Magnetiniai papuošalai puikiai tinka malšinti raumenų pertempimą, sąnarių skausmus, mažina stresą, gali sureguliuoti kraujospūdį, jos taip pat sukelia pasaulyje plačiai žinomą „geros nuotaikos“ efektą.

  • Magnetiniai papuošalai iš hematito

    Mūsų parduotuvėje rasite puošnių ir gražių papuošalų, pagamintų iš hematito. Hematitas yra vulkaninė medžiaga, natūraliai magnetinė. Jau prieš šimtus metų hematitas buvo naudojamas, kaip pagalbinė priemonė gerinant sveikatą. Ypač stiprus jo poveikis kraujui – jis ne tik normalizuoja kraujo tekėjimą kraujagyslėmis, šalina įvairius toksinus, bet ir stiprina kraują, sergant anemija, leukemija, po operacijų. Ypač rekomenduojamas prostatitui, šlapimo susilaikymui, urogenitalinėms ligoms gydyti. Ramina nervus. Plokšti hematito akmenys dedami ties piktybiniais navikais padeda gydyti onkologines ligas.

    Mes Jums siūlome hematito papuošalus, kuriuose esantys natūralaus hematito magnetai yra dar labiau pagerinti elektroniniu būdu nuo 900 iki 3000 gausų stiprumo.


Prekės(ių) puslapyje

Prekės(ių) puslapyje