Kategorijos
Naujienlaiškis

Sužinokite daugiau informacijos apie magnetines apyrankes.

 Pirmas faktas: magnetinės apyrankės negali sumažinti ir tikrai nesumažins nugaros, kelio sąnarių, šlaunų raumenų, klubų, pečių, kaklo ir kitose kūno vietose jaučiamų skausmų, apart riešo, plaštakos ir dar gal alkūnės.

 Tai vienas didžiausių ir pavojingiausių jūsų piniginei mitų apie magnetus.

 Kodėl magnetinės apyrankės nepaveikia daugelio tipų skausmų?

 Terapiniai magnetai veikia šitaip:

  1. Jie paveikia lokalią vietą, ties kuria yra uždėti, pagerindami kraujo apytaką ties skaudama vieta ar sužalojimu, būdami labai arti kūno audinio.
  2. Jie, būdami arti, sumažina uždegimą audiniuose, toje vietoje, kur yra uždėti.
  3. Magnetinis laukas yra sukuriamas uždėjus stiprius gydomuosius magnetus ties pažeista vieta, jis įsiskverbia į kūno audinius ir apgaubia juos. Magnetinio lauko įsiskverbimo gylis priklauso nuo magneto dydžio, jo stiprumo ir magneto nukreipimo tiesiai į kūną.

 Toks yra natūralus gamtos dėsnis, ir kitokiu būdu magnetai veikti negali.

 Truputis mokslinės informacijos

 Mokslininkai teigia, kad magnetinis laukas keliauja kreive nuo magneto kraštų, prasiskverbdamas pro kietus daiktus, kol pasiekia priešingą polių. Kuo toliau magnetinis laukas keliauja nuo magneto, tuo silpnesnis jis darosi, kol visai išnyksta.

 Ką tai reiškia? Kai jūs užsidedate magnetinę apyrankę ant riešo, magnetinis laukas yra stipriausias ties ta vieta, kur magnetas liečia odą arba yra arčiausiai jos. Kuo toliau magnetinis laukas keliauja jūsų oda nuo magneto, tuo silpnesnis jis darosi, o jo poveikis tampa mažesnis.

 Kai magnetinis laukas pasiekia alkūnę, jis tampa 625 kartus silpnesnis nei ties riešu. Pvz., ties riešu esantis 3000 gausų stiprumo magneto magnetinis laukas, ties alkūne lieka 4.8 gausų stiprumo. (gausas yra magnetinio lauko stiprumo mato vienetas). Kai magnetinis laukas nukeliauja tik 75 cm nuo riešo, jo visai nebelieka.

 Atminkite, kad magnetinis laukas yra nešamas po kūną kraujo tėkmės, todėl jis nepasiekia kitų vietų tiesia linija, jis keliauja nuo riešo per ranką į širdį ir atgal. Kaip matote, 75 cm yra labai mažas atstumas kraujagyslėse, tad magnetinis laukas nuo magneto niekur toli nenukeliauja.

Dėl šių, aukščiau išvardintų priežasčių, magnetinės apyrankės nepadės sumažinti skausmo kitose kūno vietose, nes magnetinis laukas jų paprasčiausiai nepasieks.

 Antras faktas. 4 magnetinių apyrankių veiksmingumo privalumai.

 Jeigu jūs tinkamai nešiosite kokybiškas magnetines apyrankes, jos labai efektyviai sumažins ir pašalins plaštakų, pirštų ir riešo skausmus. Be skausmo malšinimo magnetinės apyrankės turi dar 4 kitus privalumus.

 1.Magnetinės apyrankės pagerina kraujo apytaką. Kadangi magnetai yra išdėlioti ties stipinine arterija (pulso taškas rieše) jie yra glaudžiai susiję su kraujo tekėjimu. Stipininė arterija yra labai plati ir svarbi kūno arterija, kuria kraujas keliauja atgal į širdį. Magnetinis laukas teka kartu su krauju stipinine arterija į širdį (tarp širdies ir riešo yra mažesnis nei 75 cm atstumas, tad magnetinio lauko stiprumas vis dar yra kraujyje, kai šis pasiekia širdį).

 Magnetinis laukas išjudina ir sumaišo geležies daleles, esančias kraujyje, tokiu būdu stimuliuojant kraujotaką, kraujas lengviau ir greičiau teka po kūną. Kadangi kraujas teka  greičiau, žmogaus audiniai, raumenys ir kiti organai gauna daugiau deguonies ir maistingųjų medžiagų. 

  2. Magnetinės apyrankės suteikia daugiau energijos. Pagreitėjusi kraujo apykaita leidžia pailsėti širdžiai, kadangi mažiau skysčių reikės varinėti po kūną. Tai reiškia, kad kraujo tekėjimas taps efektyvesnis ir širdžiai reikės dirbti mažiau. Jūs pasijusite energingesni, pagerės savijauta.

 3. Magnetinės apyrankės padeda sumažinti kraujo spaudimą. Dar vienas geresnės kraujo apytakos privalumas yra tas, kad jūsų kūnas toksinus surinks ir pašalins šlapinantis lengviau ir greičiau. Kai širdis mažiau varinėja po kūną skysčių, vadinasi, jai yra mažiau darbo, todėl kraujo spaudimas nukrenta natūraliai, o pulsas tampa normalus. Magnetinių apyrankių nešiojimas ir įmagnetinto vandens gėrimas jau seniai žinomi būdai reguliuoti kraujo spaudimą.

  4. Bendras visų, aukščiau išvardintų savybių derinys: daugiau deguonies, daugiau maistingų medžiagų bei mažiau apkrauta širdis labai stipriai pagerina bendrąją žmogaus savijautą. Jūs pasijusite turį daugiau energijos, pailsėję, dings mieguistumas. Tačiau atminkite, reikės šiek tiek laiko, kad pajustumėte visus šiuos efektus, tai neįvyks per vieną ar dvi dienas. Paprastai reikia kelių savaičių, ir, svarbiausia, šie efektai bus aktyvūs tol, kol nešiosite magnetinę apyrankę. Patartina visą laiką nešioti magnetines apyrankes tam, kad pasiektumėte maksimalius apyrankės veiksmingumo rezultatus.

 Trečias faktas: Labai svarbu žinoti, kokio stiprumo magnetinę apyrankę nešiojate. Dažniausiai magnetinės apyrankės yra pagamintos nevienodai ir turi skirtingą kiekį įvairaus stiprumo magnetų. Todėl, jei norite pašalinti piršto, plaštakos ar riešo skausmus, reikia pasirinkti atitinkamo stiprumo magnetinę apyrankę.

 Kaip žinoti, kokio stiprumo magnetinė apyrankės Jums yra tinkamiausia?

 Kiekvienas magnetas turi būti pakankamai stiprus, kad galėtų sukurti magnetinį lauką ir prasiskverbtų per odą į kraujotakos sistemą. Jei vienas magnetas yra silpnesnis nei 800 gausų, jo magnetinis laukas neprasiskverbs per odą. 800 gausų magnetas yra vis dar silpnas, tačiau jo magnetinis laukas yra pakankamai stiprus, kad galėtų stimuliuoti kraujo apytaką ir sumažinti uždegimą.

 Kuo magnetas stipresnis, tau giliau magnetinis laukas įsiskverbia į audinius, kuo magnetas didesnis, tuo platesnis magnetinis laukas. Taigi norint pašalinti rimtesnius sukelto skausmo šaltinius ir ligas, rekomenduojama naudoti stipresnius magnetus. Stipriais magnetais yra laikomi 1500- 2000 gausų stiprumo magnetai.

Tai kaip išsirinkti tinkamiausią apyrankę?

 Kad ir kaip keistai atrodytų, tačiau panašiai ar net vienodai atrodančios magnetinės apyrankės vienoje ir kitoje parduotuvėje gali turėti skirtingo dydžio ir stiprumo magnetus, todėl jų galimybės sumažinti ir pašalinti skausmus taip pat yra skirtingos. Todėl labai svarbu yra prieš perkant sužinoti, kokio stiprumo ir koks kiekis magnetų yra apyrankėje. Jei prekės aprašyme šių duomenų nerandate, rizikuojate nusipirkti nekokybišką ir neefektyvią magnetinę apyrankę. Jei pardavėjas nesako ar nežino, kokio stiprumo apyrankė, niekada jos nepirkite.

 Jei magneto stiprumas apyrankėje yra mažiau nei 800 gausų, ji niekaip nepadės pašalinti ir net sumažinti skausmų ir visiškai neįtakos kūno.

 Ketvirtas faktas: Magnetinės apyrankės palengvina ne tik artritą, bet įtakoja dar 15 kitų ligų. Daugelis žmonių mano, kad magnetinės apyrankės skirtos tik artrito gydymui, tačiau taip nėra. Žemiau pateikiame sąrašą kitų 15 ligų, kurių simptmai gali būti mažinami magnetinių apyrankių pagalba:

1. Reumatoidinis pirštų riešo ir plaštakos artritas.

2. Pirštų, riešo ir plaštakos osteoartritas.

3. Fibromialgija, kai skauda pirštus, riešą ar plaštaką.

4. Reumatinė polimialgija, kai skauda pirštus, riešą ar plaštaką.

5. Asteoporozė, kai skauda pirštus, riešą ar plaštaką.

6. Pasikartojantys pirštų, plaštakos ar riešo skausmai po traumų.

7. Riešo kanalo sindromas.

8. Riešo sausgyslių uždegimas.

9. Aukštas kraujo spaudimas.

10. Stresas.

11. Teniso alkūnė, (tik labai stiprius magnetus turinčios apyrankės).

12. Reino liga pirštuose, plaštakoje, riešo dalyje.

13. Podagra pirštuose, rieše ir plaštakoje.

14. Bloga kraujo apytaka pirštuose, plaštakoje ir riešo dalyje.

15. Diabetas, kai periferinė neuropatija yra pirštuose, plaštakoje arba riešo dalyje.

  Patarimas pabaigai:

 Nepirkite magnetinės apyrankės vien todėl, kad ji yra graži, atrodo madingai. Jei norite gražaus papuošalo jį galite rasti daugybėje juvelyrinių parduotuvių.

 Magnetinė apyrankė padeda pagerinti savijautą, pašalinti skausmus, todėl būtina išsirinkti tinkamą ir kokybišką apyrankę,  tik tokiu atvejų sulauksite puikių rezultatų.

Aplankykite:

Užsegamos magnetinės apyrankės su stipriais neodimio magnetais.

Magnetinės hematito apyrankės.