Kategorijos
Naujienlaiškis

Kas yra parduotuvės „Magneto terapija“ partnerystės programa?

Dalyvaudami partnerystės programoje, uždirbsite komisinius už pardavimus, įvykdytus lankytojų, kurie bus nukreipti pas mus iš Jūsų internetinės svetainės ar kitokiu būdu paspaudus ant specialios Jums sukurtos partnerystės( agffiliate) nuorodos.  Norint dalyvauti programoje, Jums reikia užsiregistruoti „Magneto terapija“ partnerystės programoje, pasirinkti Jums labiausiai tinkamas reklamos priemones ir patalpinti jas savo svetainėje arba pasirinkti kitokią jų sklaidos būdą. Kuo daugiau užsakymų įvykdys Jūsų nukreipti lankytojai, tuo didesni bus Jūsų komisiniai.

Kiek galima uždirbti dalyvaujant programoje?

Dalyvaujant programoje, uždirbama 20% komisinių nuo Jūsų nukreiptų lankytojų užsakymų vertės (be PVM). Jei lankytojas įsigijo prekių už 200 Lt, Jūs uždirbate 40Lt. Kiek uždirbtumėte nukreipę 10 lankytojų su tokios vertės užsakymais, suskaičiuoti nesunku :)

Kaip skaičiuojami Jūsų nukreiptų lankytojų pirkimai?

Jūsų internetinės svetainės nukreiptų lankytojų pirkimus galėsite nuolat stebėti – matysite kiekvieną užsakymą, jo vertę bei įsigytas prekes, kartu ir savo uždirbtus komisinius prisijungę prie savo stebėjimo panelės puslapyje www.magnetoterapija.lt .

Kaip galima reklamuoti parduotuvės „Magneto terapija“ partnerystės programą?

  • Galite rinktis vieną ar kelis iš siūlomų reklamos galimybių:

  • reklaminiai skydeliai (baneriai) Jūsų svetainėje;

  • tekstinių nuorodų, tekstinės reklamos talpinimas;

  • naujienlaiškių siuntimas savo svetainės nariams su specialia, Jums sukurta nuoroda.

  • pristatymai, straipsniai, recenzijos ir pan. tekstai tinklaraščiuose ar svetainėse, skatinantys įsigyti parduotuvės „Magneto terapija“ produkciją, įterpiant partnerystės nuorodą arba reklamos skydelius;

  • kiti būdai.

Pastaba: Galimi tik teisėti skatinimo būdai, nepažeidžiantys LR teisės aktų. Priešingu atveju, uždirbti komisiniai nebus mokami.

Kaip prisijungti prie „Magneto terapija“ partnerystės programos?

Tik 3 nesudėtingi žingsniai:

1. Užsiregistruokite Mūsų sistemoje, tai padaryti galite paspaudę čia.

2. Kai Jūsų partnerystės profilis bus patvirtintas, Jūs gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis bei jums priskirta partnerystės nuoroda ir reklaminiais skydeliais.

3. Prisijungę prie partnerystės sistemos galėsite stebėti savo statistiką bei naudotis reklaminėmis priemonėmis.

Apie Jūsų tinklapio tinkamumą reklamai būsite informuoti elektroniniu laišku iš karto po Jūsų paraiškos peržiūrėjimo. Jei jūsų paraiška bus patvirtinimą, gausite reklamos priemonių kodus ir galėsite iškart pradėti talpinti „Magneto terapija“ reklamą ir uždirbti komisinius!

Turite klausimų?

Rašykite el. paštu paspaudę šią nuorodą: Kontaktai

Registruotis programoje

Prisijungti