Kategorijos
Naujienlaiškis

 Mums Jūsų sveikata yra labai svarbi, todėl pateiksime, mūsų nuomone, visiems reikalingų bendrųjų sveikatos ir magnetų naudojimo rekomendacijų...

(A) Jeigu jaučiatės nekaip, apsilankykite pas savo šeimos daktarą arba sveikatos specialistą. Net jeigu Jūsų sveikata yra puiki, vis tiek periodiškas sveikatos pasitikrinimas yra rekomenduotinas.

(B)  Nesinaudokite magnetiniai produktais, jeigu nešiojate širdies stimuliatorių, klausos implantą ar kitokius implantuotus elektrinius arba mechaninius įtaisus.

(C)  Mes nerekomenduojame nėščiosioms naudotis magnetais.

(D) Magnetai arba magnetiniai produktai gali įtakoti arba netgi sugadinti kitus magnetinius gaminius, kaip kreditinės kortelės, kasetės, kompiuterio diskai ir t.t.

(E)  Mūsų parduodamas magnetines priemones plaukite reguliariai su švelniu antiseptiku. Magnetinius produktus, kurie turi medžiagos dalių (įvairūs kūno įtvarai ir kt.) galima plauti pagal nurodytas skalbimo instrukcijas prekės aprašyme (mūsų parduotuvėje) arba pakuotės informaciniame lapelyje.

(F)   Laikykitės visuotinių saugumo normų, taikomų visiems kitiems daiktams- pvz. mažus metalinius daiktus laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje ir t.t.

(G) Paveiksliukai, diagramos ir tekstiniai aprašymai bei kita informacija, pateikiama mūsų parduotuvėje, yra tik informacinio pobūdžio.